Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajská výstava Litoměřice 1.10.11

rozhodčí Ubrová Libuše
Bellamia Hravý dům V1, Vítěz třídy  nejhezčí mladý
Jacoby Porubský květ
V1, Vítěz třídy Krajský vítěz Litoměřic
V Defilé šlo téměř 60 Kr.vítězů a Kubíček se dostal až mezi první pětici což mne překvapilo.

foto z výstavy na www.jakubinka.rajce.net

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Poděkování všem ,kteří zorganizovali 18.ročník DNE MALÉHO KONTINENTÁLNÍHO ŠPANĚLA

DMKŠ se konal v Mutěnicích na jižní Moravě,my přijeli již v pátek 9.9.11 a večer poseděli při vínečku a pivečku s přáteli.

V sobotu 10.9.11 jsme se vydali na tamní kynologické cvičiště,kde již běhalo mnoho krásných psíků.

Účast byla opravdu veliká, sešlo se cca 90 páníčků a asi 130 pejsků.Konaly se různé soutěže:nejhezčí štěně, nejhezčí pes, nejhezčí fena, TOP motýlek a jiné.Pořadatelé jistě objednali i počasí se sluníčkem.Tento den bylo opravdu nádherně, lidé si povídali a pejsci užívali svobody a ani své páníky nepotřebovali.

Jsme moc rádi , že jsme se této akce zůčastnili.Jen mi tam chyběla nějaká ta sranda soutěž, jako například : nejrychlejší jedlík či hurá páníček (je to můj osobní názor ).

Přesto smekám před organizátory, kteří se o vše postarali a uspořádali takovou velkou a skvělou akci.Moc děkujem, že pro motýlky pořádáte tento krásný den.

Z této akce ač neradi jsme museli odejít kolem 16.hodiny.Už teď se však těšíme na příští ročník !!!

Veškeré fotečky najdete na:

www.jakubinka.rajče.net

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klubová výstava Exotic klubu 13.8.11 Kladno

Na této výstavě se předváděl Kubíček i Belinka.Kubíček získal od rozhodčí V1,CAC a krásný posudek.No a Belinka byla , ještě ve třídě dorostu  a získala VN1.Měla jsem z tohoto úspěchu velikou radost. Také jsme zkusili v závěrečných soutěžích jít do kruhu o nejhezčí pár,ale než jsme se stačili rozkoukat tak p.Hořák rozhodl .Bohužel né pro nás,ale nevadí zkusíme to na další výstavě znova  !

---------------------------------------------------------------------------------------

Národní výstava psů Mladá Boleslav 17.7.11

Na tuto výstavu jsme se moc netěšili ,protože posuzoval L.Jánčík.Už týden před výstavou možná déle jsem si říkala ,že jsem Kubíčka neměla přihlašovat.Měla jsem už totiž možnost mít p.Jánčíka v kruhu a vím , že tituly pejskům dává jen když už se mu opravdu moc líbí. Né, že bych Kubíčkovi nevěřila to ano, myslím si, že je to opravdu vydařený pejsek,ale konkurence byla opravdu veliká.

No a jak to dopadlo???????????

Kubíček dostal moc krásný posudek a od rozhodčího Leoše Jančíka získal ocenění V1 , CAC ,Národní vítěz , BoB

Opravdu to bylo nádherné a hlavně dojemné,protože Kubíček ještě v dospělácké kategorii nezískal BOBa.Přála bych ten krásný pocit, každé chovatelce.

 

narodni-vystava-ml.boleslav-17.7.2011-135.jpg

Děkuji všem chovatelkám za upřímné gratulace !!!!

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  Klubová výstava Mladá Boleslav 2.7.2011

Na této výstavě jsem vystavovala Kubíčka i Bellinku.Před vystavováním se všechny pejsci převažovali.Počasí nebylo moc příznivé,ale to pejskům vůbec nevadilo,bylo to pro ně lepší než kdyby bylo teplo.Kubíček se moc krásně předvedl a odnesl si krásný posudek. Bellinka také ,jen se trochu bála p.rozhodčího.

Jacoby Porubský květ mezitřída V1 , CAC Bellamia Hravý dům dorost VN1

Rozhodčí p.Hořák

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 16.6.2011 přijela opět za Kubíčkem nevěsta.Krytí se jak Kubčovi tak Bellince Camila Altair moc líbilo ,byli svázaný 25 minut.Teď už si jen přát aby bylo úspěšné a narodila se krásná a zdravá miminka

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

29.5.2011 Klubová výstava Exotic klubu

Na této výstavě se Kubíček moc dobře nepředvedl,asi neměl svůj den .Možná to bylo dlouhou cestou a velkým teplem .Přesto si odnesl od rozhodčí p.Ovesné krásný posudek a hodnocení V2,Res CAC.Další výstavu snad bude Kubíček už zase ve své kůži.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

23.-25.5.11 Kubíčka první krytí

Za Kubíčkem přijela nevěst 21.5.11 jenže Kubíček se k ničemu neměl,jak se říká ještě mu moc dobře nevoněla.Proto se Kubíček odstěhoval na 3 dny na Moravu k p.Blahutové.No a první zprávy o nakrytí jsem dostala 23.5.Kubíček nakrýval jak mohl nejlépe a evidentně mu to zachutnalo ,protože další den chtěl znova a tak Letycii ještě překryl.Teď už jen doufat aby krytí bylo úspěšné a narodila se zdravá a krásná mimíska!!!

 

Jacoby Porubský květ  a jeho nevěsta Letycja z Dzikich Plaz

 

 

20---22.5.11.papiloni-navsteva-0471.jpg

 

 

 

Národní výstava psů Litoměřice 21.5.2011 rozhodčí Beradze Iuza

Kubíček na této výstavě získal Res CACe .Pán rozhodčí posuzoval velice důkladně.Kubíček si odnesl moc krásný posudek.Fotečky bohužel nemám ,neměla jsem fotografa

Mezinárodní výstava též v Litoměřicích rozhodčí Alena Košťálová

Kubíček opět Res CAC .Oba dva dny s námi chodil pejsek z Německa a opravdu byl moc krásný.

Opět se na výstavě vykládalo s pejskaři a byla super atmosféra.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

MVP-Praha rozhodčí-- Olszewski Jerzy

Na této výstavě Kubíček získal V2 moc krásně se předvedl a dostal od pana rozhodčího krásný posudek.Bylo zde spousta chovatelu,tak zase bylo o čem vykládat a také obdivovat ostatní pejsky a též se s nima muchlovat.

 

 

15.5.11-mvp-praha-029.jpg

Posudek:

Výborná typ.hlava,roztomilý výraz,výborně nasazené ucho,korektní trup,velmi dobré postavení a vedení končetin,výborné osrstění,výborná kondice předvedení,.

 

 

 

 

 

Opět na výstavě a to na Klubové v Ml.Boleslavi 7.5.11

Rozhodčí - Zuzana Brotánková

Vystavovala se Bellamia Hravý dům tř.štěňat VN2

                            Barbie Camilla Altair tř.otevřenáVD3

                            Jacoby Porubský květ  tř.mezitřídaV2 , Res.CAC

Bellinky  to byla první výstava na které se vystavovala a udělala nám princezna velkou radost.Úžasně se předvedla a dostala nádherný posudek.

Na této výstavě bylo přihlášeno přes 50 papilónků .Atmosféra úžasná ,stále se mělo o čem vykládat,až skoro čas nestačil.Šli jsme na řad až poslední,ale vůbec nám to nepřišlo.Strašně rychle to uteklo,jsme moc rádi ,že jsme na této výstavě byli a už teď se těšíme na další.

                                             

 

7.5.11-kub.vystava-139.jpg

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes 5.5.2011 má svůj velký den náš Atíček.Dnes slaví již sedmé narozeniky.Atíčku vše nej,nej,nejlepší a hlavně to zdravíčko ti přejeme .Máme tě moc rádi a si náš miláček.

3.4.2011-na-zahradce-004.jpg

 

Atíček se nejraději vyvaluje a lenoší

 

 

 

 

 

5.5.2011-aticek-sedme-narozeniny-0121.jpg

Když jde však o papáníčko tak je všude první,je to náš Otesánek

 

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krajská výstava Mladá Boleslav 30.04.2011

Na tuto výstavu jsme se vydali s celou smečkou. Atíček byl však pouze jako doprovod.Na této výstavě jsme byli velice úspěšní.

Bellamia Hravý dům tř.štěňat        VN 1 

Barbie Camilla Altair tř.otevřená  V1, vítěz třídy

Jacoby Porubský květ tř.otevřená  V1, vítěz třídy, Krajský vítěz,

Vítěz Mladé Boleslavi !!!!!!!

Co se týče posudků od paní rozhodčí Košťálové jsem naprosto spokojená , každý má  nádherný posudek !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------

MVP Č.Budějovice 24.04.2011

Tato výstava pro nás nebyla moc dobrá Kubíček od p.rozhodčí B.Ovesné získal VD2. Paní rozhodčí nám zdělila, že Kubíček nemá žádný krk.No nebudu to dál komentovat,každý rozhodčí má svůj názor.

Jinak co se týče celkově Č .Budějovic tak se nám moc líbilo .Přijeli jsme již v sobotu a udělali si krásnou dlouhou procházku Stromovkou.No a dnes povykládali se super lidičkama.Vždy se těšíme na výstavní atmosféru . Můžu říct ,že už  se těšíme teď na další výstavu a to 30.4.11 v Ml.Boleslavi.Kde je přihlášena jak Bárbínka tak Bellinka a samozřejmě Kubíček

 

Národní výstava Ostrava 10.4.2011

Na tuto výstavu jsme jeli už o den dříve a přespali u pí.Blahutové v chs.Porubský květ.Bylo to příjemné setkání a posezení .Touto cestou děkujem Marcele a Jardovi za příjemě strávený večer a pohoštění,bylo to moc fajn.

Výstava v Ostravě proběhla pro nás strašně moc rychle.Měli jsme si s chovatelkami stále co vykládat a předávat navzájem zkušenosti.Papilonky posuzoval rozhodčí Otakar Vondruš a Kubíček se mu moc líbil dostal od pana rozhodčího V1 , CAC a krásný posudek.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kubíček byl na bonitaci 10.4.2011 a po dlouhém měření, vážení a prohmatáváním získal nádherné ohodnocení a to samé nuly.

 Bonitace : 000000000000

 Patelly  : P/L   0/0

Tak pokud se budu nějaké fenečce líbit,tak se za mnou může

přijet podívat

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------

14.2.2011  Tento den měla Bellamia 3 měsíce ,je to pěkná lumpice nejraději hryže pantofleUž se postarala o tři páry.No ,ale jinak musím říct že je to také pěkný mazel a nejraději má když se jí pusinkuje bříško.Je učenlivá a dá se říct že už i rozumí tomu ,že jí kárám.Už umí sedni,zůstaň a otočku a dále učíme pac.Váží 2,30 sož je krásná váha.

 

bellinka-3-mesice-14.2.2011-021.jpg

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dne 25.1.2011 jsme si přivezli novou psí slečnu Bellamiu z chs.Hravý dům.Je to nádherná pejsková s krásnou povahou.

Děkuji moc chovatelce Věrce Nejedlé,že nám umožnila vzít si Bellinku.Věrko u nás se pejsci mají moc dobře a Belinka je od prvního dne naším miláčkem a bude u nás jistě šťastná.Ještě jednou moc děkuji.

 

bellinka-seznameni-041.jpg

                                    Bellamia Hravý dům     11 týdnů

 

 

Národní výstava Olomouc dne 9.1.2011

Nový rok jsme začali moc úspěšně.Vydali jsme se na Národní výstavu do Olomouce a Kubíček nám udělal velikou radost.Panu rozhodčímu Kubešovi se moc líbil a dal mu V1 , CAJC .

Kubíček touto výstavou ve svých 14ti měsících splnil podmínky pro udělení Junioršampiona.

Kubíčku, moc a moc gratulujeme.

Fotečky na www.jakubinka.rajce.net

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

4.1.2011 Tento den Barunka slavila své již 3. narozeniny.

Barunko naše milovaná přejeme ti mnoho zdravíčka a psích radovánek,si naše zlatíčko!!!

Barunka si narozeniny moc užila ,byli jsme na dlouhé procházce a pak dostala dortíček a hračky.Samozřejmě ,že se podělila jak s dortikem tak s dárky se svýma kamarádama.

 

proc-nam-nic-neda.-008.jpg

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.12.2010

Letošní zima ještě nezačala a přesto už máme sníh asi 3 neděle.Naši miláčkové si sníh velice užívají,prostě ho milují.O tom se můžete přesvědčit na mém rajčeti www.jakubinka.rajce.net

Je tam spousta krásných zimních foteček.Příjemné pokoukáníčko přeji

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 11.11.2010 nám pán doktor zavolal ,že má výsledky z pitvi.Jedno ze štěňátek zaslal na Speciální státní veterinu v Praze.Vše bylo v pořádku a štěňátko bylo naprosto zdravé.Nevíme proč se tomu tak děje,ale opravdu zvažujeme, že Barunku už nebudeme připouštět.Ještě se čeká na jedny výsledky a dle nich se rozhodneme.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 Bohužel jsme přišli o dvě krásné holčičky.Bárbínka ač byla očkovaná proti Herpes,porodila dvě malinké  holčičky. Moc jsme se těšili a pevně věřili ,že budeme mít krásná štěňátka.Udělali jsme maximum co jsme mohli a přesto nám příroda a osud nepřál.Barunka porodila 62 den a porodní váhy 40 a 50g.Chci jí nechat udělat odběry, abych věděla proč se tomu tak děje.

Holčičkám ač tu byly s námi krátkou dobu přeji, aby v nebíčku našly spustu psích kamarádů.

Byly jste moc krásné miminečka.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

10.10.2010.MVP České Budějovice

10.10.2010 Kubíček má jeden rok Všechno nejlepší Kubíčku,si náš miláček

Na tuto výstavu jsme jeli o den dříve a udělali jsme si pohodový víkend.V sobotu jsme slavili Kubíčkoví narozeniny tím , že jsme šli na dlouhou procházku krásnou Stromovkou a Kuba řádil jak divej.Dostal spoustu dobrot a hraček a také dortík.

Obrazek

 

 

Kubíček 1.narozeniny 10.10.2010

 

 

 

 

 

 

V neděli se šlo na výstavu kde nás Kubíček mile překvapil v kruhu měl dva silné konkurenty a přesto od paní rozhodčí O.Brotánkové získal velice krásný posudek a umístil se V1,CAJC a BOB Junior

Pak jsme ještě čekali na defilé ,ale bohužel jsme se již neumístili na žádném z předních míst.I tak se nám tento víkend moc líbil a jeli jsme domu s příjemným pocitem.

Obrazek

 

Kubík v parku.

 

 

 

 

 

 

Více foteček na :www.jakubinka.rajce.net

----------------------------------------------------------------------------------------------

Den Malého kontinentálního španěla se letos konal ve Chlumci n.Cidlinou 2.10.2010

Den Papilónků se opravdu moc vydaři.Počasí bylo nádherné a sešlo se spousta milovníků tohoto plemene.Pořádaly se různé soutěže pro pejsky a byla opravdu supr atmosféra.Sešlo se kolem stovky Papilonků,kteří si volně běhali a skotačili v areálu.Byla to opravdu nádherná podívaná.Ještě musím dodat,že letos Den Papilóna byl zvláštním tím,že někteří chovatelé si přivezli kostýmy ze 17.-18.století kdy se už vyskytovalo u dvora toto plemeno.Byl nám umožněn vstup na zámek Karlova Koruna v Chlumci a tam se fotilo spousta dvorních dam,mušketýrů a urozených pánu s jejich úžasnými psíky.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

více foteček na :

www.jakubinka.rajce.net

Obrazek

 

Kubíček se umístil v soutěži TOP motýlek nejhezčí pes

na úžasném 3. místě

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 27.9.2010 jsme se vydali s naší Bárbínkou na Mělníkk veterináři,který jí dělal sono.Na monitoru se nám ukázala krásná štěňátka.Vše bylo nádherně vidět.Manžel poprosil p.doktora zda si je můžeme vyfotit.Mudr. nám zaměřil jedno štěňátko, aby bylo vše vidět .

Obrazek

 

 

to tmávé u porostřed je jedno ze štěňátek.po okrajích jsou další tmavé body a to by měla být také miminka

 

 

 

 

 

Štěňátka by se měla narodit kolem 27.10.2010

Lidičky, držte nám palce ať vše dobře dopadne a miminka jsou zdravá.

 --------------------------------------------------------------------------------

Opět Ml.Boleslav tentokrát Speciální klubová výstava

18.9.10 jsme se vypralvili s Kubíčkem na výstavu.konkurence v kruhu byla veliká.Přesto se Kubíček líbil a dostal známku V2 od paní Doroty Zabek ( PL )

Sešlo se mnoho známých chovatelů a tak se stačilo i poklábosit a udělat hromadné foto.

Obrazek

 

 

Venčení hafanů

 

 

 

 

Obrazek

 

 

Kubíček v kruhu.Docela fešák,že!!!

 

 

 

 

 

 

 

MVP  Ml.Boleslav 29.08.10

Na této výstavě se vystavoval jen Kubíček a získal Výbornou od p.rozhodčí Jílkové.

Pár foteček na www.jakubinka.rajce.cz

 ---------------------------------------------------------------------

Už je to tady:Barbie začala hárat !!!

Barbie začala hárat o měsíc dřive,než jsme předpokládali.Měli jsme vybraného i zamluveného  pejska již tři měsíce dopředu Beauty Fly Twilight Tango z chs.Porubský květ.Byla dohodnuta návštěva Tanga dne 28.8.2010 v Ostravě. Okolnosti však byli nakloněny pro nás ,že jsme nemuseli jezdit až do Ostravy,jelikož byl Tango zapůjčen v chs.Od Čeníčka.Měla jsem obavy jak bude Tango snášet jiné prostředí.K mému údivu se Tango u nás choval jako doma.Hned byl mazlíčkem celé naší rodiny.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tango je vychovaný,společensky,hravý a krásný pejsek.

Tango s Bárbí se hned kamarádili.

Obrazek

 

 

Krytí proběhlo úspěšně a tak budeme doufat ,že se narodí za dva měsíce  krásná a především zdravá štěňátka.

 

 


 

Ještě jednou touto cestou moc děkuji Marcele Blahutové z chs.Porubský květ za svěření Tangouška,ani nevím zda jí ho vrátím, je to opravdu miláček.

 

veškeré fotečky najdete na :www.jakubinka.rajce.net 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------

Nový domeček

Jen v krátkosti,musim se pochlubit s novým domečkem neboli okálkem, který jsme koupili.U okálu je krásná prostorná zahrádka,kde se pejskové mohou pořádně vydovádět.Je tu sice ještě nějaká práce,ale to nejhorší máme za sebou.

ObrazekTakto vypadá naše zahrádka.Více fotek na:

www.jakubinka.rajce.net

 

19.7.2010jsme stihli s Kubíčkem i Národní výstavu v Mladé Boleslavi,kde Kubíček získal V1, CAJC, Nejhezčí mladý pes. Měla jsem ohromnou radost. Byla to jeho první výstava ,kde byl ve třídě mladých a hned takovéto krásné umístění.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klubová výstava Mladá Boleslav 12.6.2010

Z této výstavy jsme jeli opět s dobrým pocitem domů.Kubíček ve třídě dorostu VN1 a Bárbí V1,CAC měla jednu konkurentku.

Posuzovala rozhodčí ze Srbska Mišič Evica

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

Opět jsme čekali na závěrečné soutěže,ale tentokrát bohužel žádné umístění nebylo

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 29.5.2010 Krajská výstava Louny

Na této výstavě jsme měli nádherné úspěchy.Umístění bylo opravdu skvělé.Kubíček VN1 a v závěrečných soutěžích kde soutěžil  s pejsky všech ras získal krásné 3.místo

Bárbínka Vítěz třídy,Vítěz Krajské výstavy a v závěrečných soutěží cca 30 fen byla třetí.

Oba pejsci se nádherně předvedli.Opravdu nám udělali velkou radost.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

Více v sekci výstavy

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 23.5.2010 MV Litoměřice

Máme tu další výstavu a je pravda ta,že jsme domů z  této výstavy přijeli moc spokojeni naši pejsci mají moc krásné posudky i umístění.Všecny výsledky z výstavy naleznete v sekci výstavy.

Měli jsme možnost si vyfotit tatínka našeho Kubči

Obrazek

 

 

Jack Sparrow Maria Sirrah  -BOB této výstavy

Jacoby Porubský květ

 

 

 

 

8.5.2010 jsme jeli na návštěvu do Prahy

Bylo to příjemné setkání s Martinkou,  Desinkou a Imíčkem.Taktéž dorazila i Marcelka s Pavlikem.Sic to bylo krátké , ale nádherné setkání.Pejskům se to také moc líilo.Hráli si a dováděli na zahrádce a my s holkama jsme povykládaly a smály se jak pejsci skotačí.Bylo to příjemné setkání .Fotečky dodám.

 

5.5.10 jsme slavili šesté narozeniny Atíčka

Atíček dostal masový dort a byl z něho moc nadšený.Nemohl se dočkat až ho sní.

Obrazek

Samozřejmě ,že se rozdělil i se svou smečkou.Fotečky na mém rajčeti kde je vidět jak talíř byl hned prázdný.

Dostal ještě pískací slzičku,která se mu moc líbila a ostatním také.

 

 

 

 

 

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další výstavy a to v Praze 2.5.10

Na této výstavě se vystavovala opět Barbie s výsledným hodnocením od p.Václavíka dostala V3 Předváděla se opět moc hezky,ale panu rozhodčímu se zdála dost hubená.No nevadí pro nás je to šampionka

 

---------------------------------------------------------------------------------

Mezinárodní výstava České Budějovice 25.4.2010

Opět jsme se vydali na výstavu a to vlakem.Vyzkoušeli jsme náš nový kočárek na psy.Cestu jsme zvládli všichni moc dobře.Ubytovali jsme se 5 min.pomalé chůze od výstaviště v apartmánu, který patří velice příjemným manželům.(Doporučuji všem www.privatapartman.webnode.cz) Na doporučení majitelů apartmánu jsme šli na odpolední procházku do Oázy, kde bylo moc krásně.

Obrazek

 

Krásná příroda a hlavně žádná auta ani motorky.Pesani si mohli svobodně běhat kam chtěli a to je to nejlepší co si můžou přát.


 

 

Obrazek

 

 

 

 

Byla tam i vodní nádrž, ve které se Kubíček vykoupal.Procházka byla opravdu velký relax.Moc jsme si ji užili.

 

 

Obrazek

 

 

 

 

Večer jsme ještě poseděli na zahrádce,kterou jsme měli k dispozici u apartmánu, dali si kafíčko s majiteli a povykládali.

 

 

V něděli jsme se vydali na výstavu papilónci šli až předposlední a tak jsme čekali do 12,30ti než příjdeme na řadu.Vystavovala se jen Bárbínka a měla dvě soupeřky .Bárbí si vyšlapovala a předváděla velice hezky dostala i krásný posudek,ale rozhodčí p.Ovesná říkala že je to velice těžké rozhodování,že se jí líbí všechny tři fenečky.Nakonec rozhodla tak, že Bárb dostala známku V3.

Obrazek

 

 

 

 

Bárbí se opravdu krásně předvedla .

 

 

 

 

 

Před začátkem jsem vzala do kruhu i Kubíčka.Musím říct,že se kluk jeden ušatej snažil

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Je přihlášen do Litoměřic,tak ať je na vše připravenKubíčkovi v kruhu to šlapalu vcelku dobře,ale musíme to ještě vylepšit.

 

Obrazek

 

 

 

 

 

Tak jsme cestovali na zpět.Kubíček se nesnaží vyskočit z kočárku jak to vypadá,ale takto vyčerpáním usnul .

 

  

Fotečky  na www.jakubinka.rajce.net

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Po dlouhé době jsme se vydali opět na výstavu.

17.04.2010 Klubová výstava v Mladé Boleslavi

Tentokrát jsme vastavovali i Kubíčka .Byl to jeho velký den,protože mezi tolika pejsky ještě nikdy nebyl a už vůbec ne v kruhu, kde měl chodit u nohy a předvádět se.Kubíček byl moc šikovný ,jen se trošku třásl,ale zvládli jsme to.Nechtěl ukázat zoubky panu rozhodčímu,ale nakonec si nechal říct sice ode mne,ale ukázalDostal známku VN2 byla jsem moc spokojená.Kubča to zvládl a já myslím,že příště už to bude zase o něco lepší a bude i kurážnější.

Taktéž se vystavovala Bárbí a ta nás opravdu mile překvapila.V kruhu bylo 7 feneček a Bárb získala V3.S touto výstavou jsem opravdu spokojená.Pán rozhodčí Robert Kubeš byl něžný a hodný na všechny pejsky.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10.2.2010 Kubíčkovi jsou 4 měsíce

Váha : 2,80

Výška : 25 cm

 

Obrazek

 

Dne 2.2.2010

Dostali jsme fotečky dědečka Fly Aways Giant Leaper,když byl jako štěňátko a s Kubíčkem si jsou kluci opravdu hodně podobní.Porovnejte sami.

Obrazek

 

 

Dědeček Fly Aways Giant Leaper

Za  fotečku děkuji Marice Krošlákové

chs.Mária Sirrah

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Jacoby Porubský květ

 

 

 

 

 

 

 

Jacoby Porubský květ

16.1.2010 Tohoto dne jsme se vydali do chs.Porubský květ,abychom se podívali na štěněcího kluka Kubíka.Od  první chvíle jsme hned byli okouzleni,jaký jsme měli uvítací výbor a jak se všichni pejsci k sobě i k nám krásně měli.Mezi nimi byl samozřejmně i Kubíček.Kubíček se nám moc líbil a proto jsme se rozhodli si ho vzít.Je to taková bílá flekatá chlupatá kulička.

 

Obrazek

 

Kubík je moc roztomilý a vychovaný pejsek.Taktéž si myslím,že bude čím dál tím hezčí a vyroste z něj nádherý hafík.

 

Touto cestou děkuji paní Marcele Blahutové z chs.Porubský květ,že po mé prosbě, zda bych se mohla přijet podívat na štěňátka,mi toto umožnila a nechala jedno ze dvou štěňátek. Marcel děkuji moc.

Budeme dělat vše proto,aby se tu měl Kubíček moc dobře a prožil tu s námi spokojený život.

 Fotečky naleznete na www.jakubinka.rajce.net

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 14.1.2010 nám přišla smutná zpráva ohledně Donečka, kterého jsme si měli brát 20.1.2010

Paní chovatelka Jana Folovská nám oznámila,že Donečkovi nevyrostl zoubek.Donečka jsme chtěli výslovně na chov,ale čekat jestli vyroste či ne mléčňák a pak druhý zoubek opravdu nechceme a bylo by to i dost riskantní,zoubek nemusí vůbec narůst.Z tohoto důvodu si bohužel Donečka brát nebudem.

Věřím však tomu,že i na dále budeme sledovat jeho stránky jak roste do krásy.Donečka jsme si zamilovali,dá se říct od prvního dne jeho života.Věřím tomu ,že z Donečka vyroste nádherný pejsek.

Touto cestou chci poděkovat paní Janě Folovské z chs Alsior za upřímnost a férové jednání.Jani ještě jednou děkuji.

Hned druhý den jsem začala nakukovat na jiné stránky,kde nabízejí štěňátka.Našla jsem asi 4 ch.stanice,kde pejsky mají.Rozhodla jsem se jednu z těchto chs.navštívit.Pojedeme se tudíž podívat v sobotu na pejska.Pejsek je to moc hezký,ale ta láska tam zatím není.Věřím tomu,že láska příjde dřív či později,ale příjde.Přeji si, aby pejsek, který příjde k nám do rodiny byl šťastný a obklopen naší láskou tak jako je to u Barbínky i Atíčka.Přesto ,že budeme mít doma nového pejska na Donečka nikdy nezapomeneme.DONEČKU MÁME TĚ MOC RÁDI!!!

----------------------------------------------------------------------------------

Národní výstava Olomouc 10.01.2010

Dne 10.01.2010 jsme byli po delší odmlce na výstavě.Barbule dle mého názoru se předvedla velice dobře.Však pán rozhodčí měl jiný názor a jiný pohled na naší Barbínku.Tudíž ohodnocení které nám dal je VD3 Docela mě to zarazilo,ale pán rozhodčí je pán rozhodčí.

Z výstavy mám však dobrý pocit,protože jsme se opět viděli s lidičkama s kterýma si člověk dobře a rád  popovídá.Byla tam spouta krásných papilónků a já si mnoho z nich i pomuchlovala a opusinkovala.Díky lidičkám a papišům nám docela i uběhla doba, kterou jsme museli čekat než příjdeme na řadu.

foto:www.jakubinka.rajce.net

                                                 foto:Jana Šimperska     Děkuji

 

Obrazek

 

 

Obrazek

----------------------------------------------------------------------------------------------

Dne  4.1.2010 velké narozeniny

Tento den byl slavnostní pro Barbulku slavila své již druhé narozeniny.Myslím si ,že pro ní byla nejlepší chvilka narozenin , když se mohla zakousnout do svého dortíka.

Obrazek

A co je to vedle dortíku?

To ještě doma nemám.

 

 

 

 

 

Přejeme ti Bárbínko hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka a spoustu psího skotačení

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po dlouhým  zvažováním a rozhodování jsme se s manželem dohodli,že krýt budeme až na podzim roku 2010

První půlrok  2010 se budeme věnovat opět výstavám a radovánkám s našimi miláčky.

Obrazek

 

 

 

 

Procházky po lese

výlety a dobrodružství

 

Obrazek

 

 

 

 

Zvědavá Bárbínka

 


-------------------------------------------------------------------------------------

Dnes Bárbí přišel DIPLOM Český Junioršampion

Obrazek

Bárbínce moc gratulujeme a přejeme mnoho výstavních úspěchů v příštím roce.

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 19.09.09 jsme se vydali na Krajskou výstavu do

Mladé Boleslavi

Sešlo se pouze 9 papilónků,ale i přesto byla supr nálada a krásné počasí.

Do kruhu jsme šli až po jedné hodině.Přesto ,že Bárb byla unavená z dlouhého čekání

Získala krásný posudek i krásné hodnocení V1 , vítěz třídy , Krajský vítěz.

Domů jsme si vezli 3 poháry a to i za udělení Klubového junioršampiona

 

Obrazek

Touto výstavou jsme zakončili letošní rok,jelikož jsme Bárbínku nakryli Atíčkem a doufáme ,že bude mít začátkem listopadu krásná a zdravá miminka.

 

Tak nám držte palečkyať se vše podaří

Pokud se chcete podívat na fotečky z této výstavy tak je naleznete na:

www.jakubinka.rajce.net

 ------------------------------------------------------------------------------------

12.09.09 den Papilónků

Tohoto dne jsme se vydali do Prahy na den Papilona.Museli jsme vzít bohužel jen AtíkaBárbínka se totiž hárala a tak musela bohužel zůstat doma.V Praze Klánovicích kde se konal den papilonů jsme se setkali se spousty správných lidiček.Vykládali si o všem a zažili plno lergrace.

No a co jsme vůbec netušili tak to, že bude soutěž o nejtmavšího papilonka a hádejte kdo vyhrál?Přecííííž náš Atíček ,měl první místo

Vyhrál krásnou dečku ,kterou hned vyzkoušel ve vlaku a móóóóc dobře se mu na ní leželo.Už nyní se moc těšíme na příští rok až se tato akce bude opakovat.Pokud se chcete podívat na fotečky tak je naleznete na

www.jakubinka.rajce.net       Přeji krásné pokoukáníčko.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bárbínka se začala hárat 31.08.09

Rozhodli jsme se že jí budeme už nakrývat a s kýýýým:no přecíž a Atikem

Atik bude její první ženich a jsme moc zvědaví jaká budou štěňátka.Více o vrhu : na prodej

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------

Mez.výstava Mladá Boleslav 30.08.09

Opět jsme se vydali na Mezinárodní výstavu do Mladé Boleslavi.

Sešlo se tam 44 papilónků.Bárb soutěžila v mezitřídě a měla ještě tři konkurentky.Soupeřky byly moc krásné Bárb v kruhu chodila krásně i se krásně předvedla získala hodnocení V4 .Na výstavě jsme se potkali se spousty chovatelů a tak jsme i povykládali ,hlavně o dni Papilónů který se už opravdu blíží a my se na něj moc těšíme.

--------------------------------------------------------------------------------

Tak se hlásíme opět po delší odmlce.

V naší odmlce jsme navštívili 3 výstavy Brno,Ml.Boleslav a Kladno.Bárb získala V2,V1,V1Bárb je moc šikovná a moc dobře se předvedla na všech výstavách.

Byli jsme také na dovolené a to na Slovensku,nám i pejskům se tam moc líbilo.Užili jsme si tam spoustu legrace i dobrodružství.

Také jsme se byli podívat v Č.Těšíně za chovatelkou Kamilu Adamiecovou v chs.Camilla Altair a za  maminkou Catrinkou.Moc se nám tam líbilo a já si mohla pohrát a pomuchlovat s Martínkem.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

A tady je maminka Catrinka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolem 25.6.09 jsme se dozvěděli z chs.Pupulu kde žije Cantata,která u nás byla na krytí ,že bohužel štěňátka nebudou.Nějak se to nezadařilo.Tak se budeme těšit na štěňátka až od Barbínky,ale nejdříve musíme počkat na hárání.

Klubová výstava 20.06.09 Mladá Boleslav

Na tuto výstavu jsme jeli s napětím zda Bárbí získá posledního CAJCe,kterého potřebovala na udělení Junior šampiona,věděli jsme že máme silnou konkurentku a tak jsme byli dost napjatí jak to dopadne.Při podívání na tabuli před kruhem jsme nevěřili vlastním očím,přibyla k nám ještě jedna fenečka.Tak jsme byli v kruhu tři a jak to dopadlo?Bárb byla moc šikovná stála jak přikovaná a chodila nádherně.Získali jsme V1, CAJC, Nej.mladý pes. Tudíž jsme splnili podmínky pro udělení Junior šampiona. Taktéž méme splněno pro udělení titulu Klubový junior šampion.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 Dne 6.6.09 Klubová výstava EXOTIC KLUB  Lysá n.L.

Je tady další výstava a to v Lysé n.L. Čekání bylo dlouhé a úmorné a přesto si vedla Barbínka v kruhu velice dobře.Přivezli jsme si hodnocení od p.rozhodčí J.Ovesné V1,ČCHM.

Obrazek

 


 

 

---------------------------------------------------------------------------------

Dne 24.5.09 Mezinárodní výstava Litoměřice

Tento den jsme se vydali na MV do Litoměřic .Máme to prakticky skoro za rohem 20 min. autem,takže jsme nemuseli tak brzy vstávat.Tentokrát čekání nebylo ani tak dlouhé jako vždy.Na výstavu přijelo spousta chovatelů se kterými se dobře povídalo.No a také nás přijela podpořit moje sestra.

Co se týče Bárbínky tak si vedla velice skvěle, dostala hodnocení V1,CAJC.Posuzovala rozhodčí Alena Košťálová.

Obrazek

 

 

 

Jen si na mě sahejte,mě už to vůbec nevadí.

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

Námluvy 23.5.09

Tohoto dne k nám za Atíkem přijela nevěsta Cantata Small Symphony.

Je to krásná malá fenečka.Byla to láska na první pohled  .Než jsme si stačili vypít kávičku tak bylo hotovo.Tímto přejeme Cantýnce, aby to vyšlo a měla krásná a hlavně zdravá štěňátka.

Obrazek

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

5.5.2009 narozeniny

Tohoto dne jsme slavili velké narozeniny a to 5 let.

Ano Atikovi je už 5 roků , není to ani možné jak ten čas letí ,ale je to tak.Atík si své narozeniny opravdu užil.

Dostal balonek,plyšového myšáka a také spoustu dobrot o které se rozdělil se svou družkou Bárbí.

Byli jsme také na dlouhé procházce a to se líbí jak Atikovi, tak Bárbí, svobodně si běhat přírodou to je jejich.

Bohužel co se týče foteček tak nemáme ani jednu,foťák jsme neměli k dispozici.Tak snad příště se podaří

 ---------------------------------------------------------------------------------

03.05.2009 Mezinárodní výstava Praha

Hned po týdnu tu byla další výstava v Praze.

Barbí si domů přivezla hodnocení V2 vystavovala se ještě se třema fenečkami a dá se vlastně říct ,že to byly konkurentky z Českých Budějovic.

Obrazek

 

 

 

 

Paničko co to tam vzádu je???

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------

A je to zase tady další výstava a to:

Mezinárodní výstava České Budějovice 26.04.09

Bárb nam udělala opět ohromnou radost .Ve třídě mladých soutěžila

ještě se dvěma fenečkami.No a p.rozhodčí Košťálová usoudila ,že se Bárb nejlépe předvedla a proto vyhrála .Přivezli jsme si

hodnocení V1 , CAJC

Obrazek

 

Tak co paničko jak mi to šlape???

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Budu stát jak socha a možná něco dostanu!

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Tak tohle nemám moc ráda,

ale co můžu dělat musim to vydržet!

 

 

 

 

Na výstavě byla příjemná atmosféra a spousta super lidiček .

Všechny fotky z výstavy jsou umístěny na   www.jakubinka.rajce.net

------------------------------------------------------------------------------------

 11.04.09 Pojizerská výstava v Mladá Boleslav

Bárbínka nám udělala velikou radost.Na této výstavě si vybojovala několik krásných hodnocení.

V1, 

vítěz třídy mladých, 

nejhezčí pes mladých

vítěz Mladá Boleslav

foto v sekci výstavy

---------------------------------------------------------------------------------

Bonitace 14.03.09 Dolní Počernice

Jelikož Bárbínka dosáhla už jednoho roku,tak jsme se rozhodli jet na BONITACI.Obrazek

 

Cestovali jsme vlakem a doufali,že Barbie vše zvládne.

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Kam mě zase vlečou ???

Zase se budu muset někde předvádět,chjóóó.

No budu dělat jako ,že mě to nevadí a možná dostanu něco dobrého !!!!

 

 

Bonitace se konala jak jsem již psala v Praze-Dolní Počernice v

hotelu Svornost.

Musím však říct ,že mi to tam přišlo takové neuspořádané či přímo chaotické.Zakouřený tmavý sál a spousta lidí a pejsků.

Obrazek

 

Stůl v popředí je stůl, který patřil rozhodčím našeho plemene,ale né jen našeho, ale i jiných plemen.

 

 

 

 

 

 

Po hodinovém čekání se sál trošku vyprázdnil a už to bylo trošku lepší i atmosféra byla příjemná.

Obrazek

 

 

Po další chvilce se volalo číslo 8

a to bylo naša .Tak a hurá do kola.

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

Pak se měřilo,vážilo,prostě posuzovalo-hlavička, očička.

ouška,nožky,hrudníček atd.

 

 

 

 

 

Pro nás i Bárbínku Bonitace dopadla velice dobře ,máme samé nuly, což je nejhezčí posudek.Bárbí se moc krásně předvedla i v chůzi.Jsem moc ráda, že to takto dopadlo a můžeme se pyšnit samými 00000000000000.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 Slíbené foto

Tak jak pán Kukla slíbil tak splnil a poslal pár foteček maminky Atíčka a sourozenců.Tímto moc děkuji panu Kuklovi za krásné fotečky a teď už se jen tiše dívejte.

maminka a 5 krásných štěňátek

Obrazekmaminka

Obrazek

 

Amálka a Ámos

Obrazek

Tady malinký Atíček s Maminkou

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 23.1.2009      Maminka Atíka

Dnes jsme se vydali hledat Atíkovou maminku Jolu Čajový lístek.Vydali jsme se do Lužických hor do Dolního Podluží kde se Atík narodil.Na internetu jsme si našli kde to přesně je a hurá za maminkou.Chs.Nabuko-JKL jsme našli hned.Nestačili jsme ani zazvonit a už nám šel otevřít usměvavý pán se slovy co si přejete a díval se na naše psiska.Tak jsme řekli,že bychom rádi nějaké informace o Jole že je to mamka Atíka atd.No a milý pán nám řekl jóó Kelišová tak chvilku počkejte a to bude rachot a odkráčel.Po chvilce rachot taky byl.Z domku se vyřítila Kelišová  ( to je přezdívka Joly ) a s ní její smečka,dva krásní papilónci a začal štěkot,jak kdyby tam bylo 20 pejsků a né 5.Viděli jsme mamku,bratra a sestřičku.Po chvilce se pejsci sklidnili a seznámili,bylo to pro nás krásné a dojemné.Sourozenci jsou každý úplně jiný.Fotky bohužel nemáme nestačili jsme je vyfotit,ale mamku tu máme.Pán Kukla nám slíbil ,že pošle pár foteček tak je sem pak dám.Jsme moc rádi,že jsme se s rodinou Kuklových viděli a seznámili, jsou to super lidičky.

Obrazek

A tady mamka se synem.

 

 

 

 

 

 

Obrazek

A tady v plné kráse.

 

 

 

 

 

 

  

----------------------------------------------------------------------------------

Měla to být výstava v Olomouci 11.1.09,ale bylo to utrpení.

Začalo to ve středu Bárb měla průjem dva dny.Na radu paní chovatelky z chs.Marestel Radky Hudečkové jsme zakoupili v lékárně Smectu a začali aplikovat Bárbínce.Po tomto léku se Bárb opravdu ulevilo a průjem již v pátek neměla tímto děkují paní Radce za radu.V sobotu na večer jsme vyrazili vlakem na Národní výstavu v Olomuci.

Obrazek

Přesto jsme byli pořád ve střehu kdyby náhodou se objevilo něco neočekávaného,tak abychom hned mohli zabránit Českým drahám škodám.

 

 

Obrazek

Cesta proběhla v pořádku,přesto se nám Bárb nějak nezdála.Po ubytování jsme si řekli,že se pejskové musí trochu posilnit a tak jsme jim dali kuřecí prsíčka.No a zhruba po půl hodině to začalo Bárbínka průjmovala celou noc a vůbec nespala.Nevěděli jsme

co máme dělat.Přesto jsme jeli na výstavu.Hned při vstupu jsem veterináře poprosila o lék na průjem,jenže se omluvil,že bohužel žádný nemá.Šli jsme k našemu kruhu a pozdravili se se známými chovateli.Mezitím jsme šli asi třikrát kakat a když jsem viděla jak Bárbí je slabá tak jsem řekla manželovi, že pojedeme domů a vystavovat nebudeme.Po chvilce jsme se šli  rozloučit i s chovateli.Jeli jsme z výstavy hned do Litoměřic na kliniku a tam řekli co Bárbínku trápí.Bárb tekla krev jak při kakání tak při čůrání,měli jsme strach že o ní příjdeme a vyčítali si ,že jsme nešli hned k lékaři.

Obrazek

Bárb udělali spoustu vyšetření 2x denně jsme jezdili 5 dní na kapačky

Dnes je 6 den léčby a začali jsme užívat antibiotika.Zítra ještě jedeme na kontrolu.

 

 

 

Obrazek

Barbuška měla silný zánět střev a zánět močových cest.Doufáme , že nás už nikdy nic podobného nezastihne.

 

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.1.2009   1. narozeniny

A máme tu první narozeniny Bárbínky.

Obrazek

 

 

 

 

Doufám,že mňamky budou chutnat.

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

Bárbí nebuď zvědavá a běž dólu z toho stolu.!!!!!

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Bárbí všechno nejlepší k narozeninám.

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Atíku to jsou dobrůtky, co?No to jóóó.Je moc dobře, že máš narozeniny.

 

 

 

 

Obrazek

 

 

Atíku,kdy máš narozeniny?????

 

 

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------

Vánoce 2008 

Letos o vánocích nás bylo o jednoho více a to o psí slečnu Barbínku.Bárbí s námi žije již osmý měsíc a jsme všichni moc rádi ,že jí máme.No a nejvíce Atíček, její kamarád.Oba dva však 24.12.nevěděli co se děje pořád se něco kuchtilo a co kdyby náhodou něco odpadlo na zem,to by bylo něco jistě dobrého a proto byli oba celý den ve střehu.No a nakonec se dočkali štědrovečerní večeře,každý dostal talíř s voňavým kuřecím masíčkem.A co bylo dál?Dál se šlo rozbalovat dárečky,pro Bárbí to bylo úplně něco nového a jistě milého,dostala spoustu dárečků.

Obrazek

 

 

 

Jéééé co nám to ta panička přichystala????

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

Jé a tady máme Atíku spoustu barevných balónků na tom stromečku!!!!!!!

 

 

Bárbí to nejsou balónky to jsou ozdoby.Balónky a dobroty musíme hledat dóle pod stromkem,pamatuju si to z loňska!!!

 

Obrazek

 

 

 

Tomu říkáš dobroty!!!!!!! Pomóóóc sundejte mi tu hrůzu nemůžu se hýbat.

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Bárbí tvař se jako že ti udělali páníčkové radost!!!!

 

 

Já to chci sundat!!!!! Já taky!!!!!

 

 

Obrazek

 

 

 

Jéééé už je to tady Bárbí dobrůtky a balónky !!!!!!

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Hlídám si dobrůtky a balónek to je moje!!!!!!!!

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Já mám taky balónek ,huráááá,budeme si hrát.

 

 

 

 

Tak to ty vánoce můžou být pořád,už se moc těšíme na příští,viď Atíku.Neboj Bárb dárečky se dávají i na narozeniny.Tak si chvilku počkej a budou další dárečky.

-------------------------------------------------------------------------------------

Mezinárodní výstava Praha 16.11.08

Tento den jsme se vydali do Prahy a Bárbí sotěžila ve třídě mladých.Získala V2

Což si myslim,že je krásné.Vždy se těšíme na správné lidičky a krásné pejsky.Tentokrát to bylo ale moc dlouhé čekali jsme skoro čtyři hodiny než na papíky přišla řada.

Obrazek

 

 

 

To zase budu chodit do kolečka,áááách jóóó.

 

 

 

 

 

 

 

foto:Jana Šimderská DĚKUJi

Obrazek

 

 

 

Paničko ať už na mě nesahá.

 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MORAVSKOSLEZSKÁ NÁRODNÍ VÝSTAVA Brno            Dne 19.10.08

Máme tu další výstavu,Barbuška soutěžila již po druhé ve třídě mladých.Barbuška byla opět nejmladší účastnice v kruhu,získala hodnocení V3 Paní rozhodčí Olga Dolejšová řekla že z Barbie bude moc krásná fenečka časem,že je teď ještě moc mlaďoučká a má málo srsti než ostatní fenečky ,které byly podstatně starší.My jsme přesto byli moc spokojeni s předvedením Barbínky ,jelikož v kruhu chodila i stála  perfektně s ocáskem nahoru.

 

 

Obrazek

 
Já jdu první ,musim jít dobře

každý na mě kouká.

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

Jejda a zase půjdu na stůl.

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

Jééé já se stydím, už mi na nic nekoukejte.

 

 

 

 

 --------------------------------------------------------------------------------------

Speciální výstava Ml.Boleslav  Dne 11.10.2008

rozhodčí : pán Guniš Miroslav

Tentokrát Barbie soutěžila už ve třídě mladých, byla mezi fenkami nejmladší,  přesto se umístila velice krásně  ze  4.feneček byla  druhá hodnocená  V 2, což je velice pěkné.Však podle mého názoru se Barbie moc dobře nepředvedla, byla rozespalá a vše jí vadilo .Zoubky nechtěla ukázat panu rozhodčímu,v kole pořád skákala a navíc měla i svěšený ocásek a pořád si sedala.Prostě byla mrzutá ,že jí nenechají ani spát.Věřím,že se příště bude v kruhu  lépe předvádět,protože jí nenecháme spát.

Obrazek

 

Né a né neukážu ,chci spát tak mě nechte!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Já chci sedět,tak mě paničko nech ať si odpočinu.

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

No tak teda dobře,ať je po vašem a mám to za sebou.

 

 

 

 

 

Na výstavě jsme se setkali se spoustou správných lidiček s kterými jsme si hezky popovídali.Také jsme se setkali po delší době s naší paní chovatelkou Kamilou Adamiecovou a s jejími papilónky Goldýnkou a Andreasem, se  kterým si Barbie moc rozuměla.

 Obrazek

 

 

Andreásku dej mi pusinku,dlouho jsme se neviděli.

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Doufám ,že nám to spolu sluší.

 

 

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mezinárodní výstava České Budějovice  Dne 27.09.08

Barbuška si přivezla domů hodnocení VN 1 a krásný posudek od paní rozhodčí Zdenky Jílkové.Posudek: 8.měs. fena s výbor. temperamentem,výborná  hlava s perf.neseným uchem, pěkný hřbet,pěkně nesený ocas,výb.a temperam.pohyb.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 


Na výstavě jsme se setkali se sestřičkama Barbinky a to : Bianečkou a Belindou obě jsou moc krásné a tímto i gratulujeme k ohodnocení Bianečka VN1 a Belinda VN2 .Těšíme se na další setkání.

Obrazek

 

Atík dělal doprovod.

 

------------------------------------------------------------------------------

Den Papillona  13.09.2008

Začátkem srpna jsme obdrželi pozvánku od pí.Jeníkové na Den Papillonka.Jen co jsme si pozvánku přečetli tak jsme se začali moc těšit.Den Papilonků se konal na jižní Moravě v obci Mutěnice.Obrazek

 

 

Do Mutěnic jsme jeli už o den dříve abychom ochutnali domácí vínečko,které bylo moc dobré.

 

 

 

Obrazek

 

Na cvičák dorazilo celkem 95 papilonků,byl to moc krásný pohled.Papilonci si svobodně pobíhali po cvičáku a nic jim nechybělo.

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Měli jsme možnost poznat tatínka Barbínky Eltona Johna a seznámit se s Renatou a Dušanem.Tímto moc zdravíme.

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Organizátoři přichystali spoustu soutěží.Soutěžilo se o největšího jedlíka,o nejrychlejšího  papilona,o Top papilonka,poznej svého psa a nejkrásnější štěňátko.

 

 

 

 

No a pak jsme se také mohli podívat na tanec se psi což se nám velice líbilo a zaujalo.Poznali jsme spoustu nových příjemných lidiček,bylo krásné počasí i domácí klobásky s burčákem byly .Takže co dodat už teď se těšíme na příští rok na Den papilona a na příjemné lidičky a spoustu zábavy.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výstava INTERDOG BOHEMIA Mladá Boleslav

Dne 31.8.2008 jsme opět byli na výstavě Barbínka má krásné hodnocení VN2 a moc krásně se předvedla.Byli jsme moc spokojení jak s Barbínko tak i s atmosférou která tam byla.

Obrazek

 

 

 

To se zas budu fotit???

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

Musim se hezky snažit.

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DOVOLENÁ V JIŽNÍCH ČECHÁCH----1.8.2008.

1.8.08 jsme se vydali s pejskama na puťák navštívili jsme města Třeboň,Suhdol n.L.,Novou Bystřici a Nove Hrady.

Počasí nám přálo a proto jsme se mohli i koupat.Aťka s Barbínkou si také libovali byli pořád venku a to se jim líbilo .

Obrazek

V Třeboni na náměstí

 

Héééj paničko já chci taky zmrzlinu!!!!!!

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Jéééva to je krásný výhled.

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Zámecká zahrada Třeboň

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

Rybník Svět.

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

Aťko ,že mě nechytíš.

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

paničko co to jéé???

 

 

 

 

  

 

Obrazek

 

 

 

Atiku co tam máš?

 

 

 

 

 

 

Na dovolené se nám moc líbilo a už se těšíme na příští rok,že pojedeme znova.

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Dne 29.06.08 výstava intercanic Brno .Na této výstavě jsme vystavovali jen Barbínku .Výstava se nám moc líbila bylo tam mnoho příjemných lidiček a krásných papilonků.Více o této výstavě v sekci Výstavy

Obrazek

 

 

Ahoj já jsem Petty Pet Nueva Sorpresa a já Barbie Camilla Altair

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

Krmení divé zvěře.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

Co zase budou chtít!!!!

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

No tak teda dobře,jen si mě prohlédni.

 

 

 

Více fota v sekci Výstavy

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 Dne 21.6.08  jsme se vydali s Barbínkou a Atíkem do Mladé Boleslavi na klubovou výstavu .Barbulínka byla poprvé mezi tolika pejsky ,vše bylo pro ní nové.Můžu říct ,že to zvládala vše perfektně .Setkala se se svojí sestřičkou Bianečkou  Obrazek

 

Ahojky Bianečko jak se máš??? Já se trošku bojím ,ale snad se okoukám a pak mě bude lépe.

 

 

 

 

 

 

Též bylo setkání s kamarádem Andreáskem ,kterého hned poznala a začala ho pusinkovat.Toto setkání bylo moc krásné a dojemné.

 

Obrazek

 

 

Jééééé Andreásek můj kamarád .Já jsem tak ráda ,že tě vidím.

 

 

 

 

 

 

Takže bylo chvilku lumpačení a hraní,ale pak se muselo jít zkoušet.Chodit v kruhu a ukazovat zoubky a celkově se předvádět.Barbuška vše zvládala perfektně až na ty zoubky nechtěla ukazovat,ale nakonec musela.Nastala chůze na čisto byla v kruhu se svou sestřičkou Bianečkou .Holky se krásně předvedly a hodnocení :Bianečka VN1  tímto moc gratulujeme a Barbuška VN2 za to že je moc nohatá.My jsme s výsledky moc spokojení a Bárbí také.

Obrazek

 

Proč mam chodit pořád dokola???

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

Moje první medajle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No a Atík ten to vše zvládal na jedničku krásně se předvedl a zoubky ukázal perfektně .Rozhodčí konstatoval ,že by měl mít více bílé barvy,což víme také .Přesto Atík získal hodnocení VD2.

Obrazek

 

 

 

 

 

To mám ,ale pořádný zuby,co??? Jen se podívej ještě jednou.

 

 
 

 

S výsledky klubové výstavy jsme spokojeni.Zároveň jsme rádi ,že jsme tam byli ,protože jsme se setkali se spoustou příjemných a milých  lidiček ,které nás podporovali a drželi palce.Děkujeme.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10.6.08  Dopoledne jsme se vydali na tři dny do Lužických hor .Výlet to byl moc pěkný a počasí nám také přálo .Ubytovali jsme se v příjemném pensionu Helena .Obrazek

 

Než jsme stačili vybalit tak Atik s Bárbí se uvelebili a zamocnili se postele.

 

 

 

 

 

 

Jen si odpočiňte po cestě a hlavně před cestou.Čeká vás náročná tůra  na Jedlovou horu.Příští den se také hned po ránu šlo pěšky z Kytlice až na vrchol hory Jedlová.

 

Obrazek

 

 

Jééééé tady je to pěkný.

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

Kam se schovali?????

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Bárbííííí počkáme na páníčky jdou strašně pomalu.

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Chceme běhat ,nechceme se fotit.

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

Ještě chvilku a už tam budeme !!!!

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

Aťko týýýý už nepomůžeš,pomůžu paničko pojď už tam budeme.!!!!

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

Huráááá dosáhli jsme vrcholu.

 

 

 

 

 

 

 

Úspěšně jsme zvládli cestu tam i zpět za 7 hodin.Na příští den jsme se šli podívat po okolí Kytlice.

Obrazek

 

 

 

 

Moc krásná krajina.

 

 

 

 

 

Také jsme šli k místnímu rybníčku kde se hlavně Barbuška vykoupala.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Aťulíííí půjdeš do vody???

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

To je žůůůůžo.

 

 

 

 

 

 

V Lužických horách se nám i pesanům moc líbilo .Věřím tomu,že pokud to bude jen trošku možné do Lužických hor znovu zajedeme.

 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 5.5.08    jsme oslavili Atíčka čtvrté narozeniny.

 

Obrazek

 

 

 

 

To koukáte co???????

To je všechno moje,heč.

 

 

 

Obrazek

 

 

 

No tak teda není ,Bárbí já se nekoukám vezmi si co chceš.

 

 

 

 

 

Obrazek

 

Bárbí kam tě nesou ???Nechte jí být.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 23.4.08  jsme si přivezli z Českého Těšína  papilóní slečnu Bárbínku je z chovatelské stanice Camilla Altair. Moc děkujeme Bárbí je úžasná.

 

ObrazekBárbínka ještě doma u své chovatelky.V pelíšku Bárbí s Lussy (čivava)